Czym zajmuje się Fly Refund?

Fly Refund -
 logo

Kombatantów 24/3
81-519 Gdynia
+48 666 544 800
info@flyrefund.pl

Zajmujemy się uzyskiwaniem rekompensat od lini lotniczych.
Jeśli Twój lot został opóźniony, odwołany lub nie zostałes wpuszczony na pokład pomożemy zdobyć należne Ci odszkodowanie.

Twój lot był opóźniony?

Jeżeli lot, który odbyłeś uległ opóźnieniu powyżej 3 godzin i miał swój początek lub koniec w dowolnym kraju należącym do Unii Europejskiej może przysługiwać Ci rekompensata w wysokości od 250 do 600 Euro.

Twój lot został odwołany?

Jeżeli Twój planowany lot został odwołany, a linia lotnicza poinformowała Cię o tym z wyprzedzeniem mniejszym niż 14 dni i nie zaproponowała żadnego alternatywnego lotu w podobnym terminie, możesz oczekiwać rekompensaty w wysokości od 125 do 600 Euro.

Odmówiono Ci wstępu na pokład samolotu z powodu brakującej ilości miejsc?

Jeśli dowiedziałeś się na lotnisku, że nie możesz wejść na pokład samolotu mimo ważnego biletu, ponieważ w samolocie zabrakło dla Ciebie miejsca to padłeś ofiarą nieuczciwości lini lotniczych czyli overbookingu. W takim wypadku przysługuje Ci rekompensata od 250 do 600 Euro.

Jeżeli w przeciągu ostatnich dwóch lat doświadczyłeś opóźnienia lub odwołania swojego lotu, bądź odmówiono Ci wstępu na pokład, oddaj swoją sprawę w dobre ręce - bez żadnych opłat.

Sprawdź bezpłatnie przysługującą Ci kwotę rekompensaty oraz wypełnij formularz przekazując swoją sprawę profesjonalistom z Fly Refund.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych do czasu uzyskania dla Ciebie rekompensaty.

Jeżeli wyczerpiemy wszelkie możliwości prawne i nie uzyskamy dla Ciebie rekompensaty - nie ponosisz żadnych kosztów.

Jeżeli uzyskamy dla Ciebie rekompensatę naszym wynagrodzeniem jest 20% kwoty odszkodowania na pokrycie naszych kosztów związanych z obsługą Twojego zgłoszenia oraz innymi kosztami administracyjnymi.